A- A A+
Zespół Placówek Specjalnych
Zespół Placówek Specjalnych - baner
SP12, BS7
Rycerska 13, SP 12, BS 7
MP5, SP12, SPdP
Tatrzańska 9, MP5, SP 12, SPdP
ORW
ORW
INTERNAT
Piechoty 1, Internat
Wspomaganie
Wspomaganie wczesnoszkolne
STOŁÓWKA - jadłospis
STOŁÓWKA
65-cio lecie Zespołu Placówek Specjalnych
E-dziennik
E-dziennik
O szkole w mediach
Media
Legnica - z nią zawsze po drodze
BIP
BIP

KARIERA I PRACA

W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 r. RODO – nowego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych przedstawiamy informację dotycząca przetwarzania danych osobowych w Zespole  Placówek Specjalnych w Legnicy dla kandydatów ubiegających się o zatrudnienie.

Administrator i jego dane kontaktowe Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Placówek Specjalnych w Legnicy z siedzibą przy ul. Rycerskiej 13, 59-220 Legnica reprezentowany przez Dyrektora Zespołu.  
Adres strony internetowej: www.zps.legnica.eu
Adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: 76-723-31-14
Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Inspektorem Ochrony Danych w Zespole jest Pani Iwona Hećko, z którą można skontaktować się pod numer telefonu 223500140, bądź na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.".
Cele przetwarzania danych Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na wolne stanowisko/a w Zespole  Placówek Specjalnych w Legnicy.
Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi na etapie rekrutacji Pani/ Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (ue) 2016/679 z dnia    27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób  fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Informacja o odbiorcach danych Odbiorcą Pani/Pana danych mogą być organy administracji publicznej oraz inne podmioty prawne, jeśli właściwe przepisy prawa tak stanowią.
Przekazanie danych osobowych do państwa trzeciego Dane osobowe nie są przekazywane do innego państwa.
Okres, przez który dane osobowe będą przechowywane Okres przechowywania danych osobowych w Zespole Placówek Specjalnych wynosi maksymalnie 6 miesięcy od daty ogłoszenia wyników rekrutacji. Po tym czasie dane są niszczone.
Prawa osoby, której dane są przetwarzane na podstawie zgody, na etapie rekrutacji Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo ich sprostowania oraz przenoszenia danych.
Dodatkowo ma Pani/Pan prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez
Zespół Placówek Specjalnych w Legnicy.
Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie przetwarzania danych o sobowych bez wpływu  na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Informacja o warunkach zgodności przetwarzania danych Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z nawiązaniem Pani/Pana zatrudnienia.
Informacja o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji Dane osobowe nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
Certyfikaty
certyfikat-sniadanie-2013-2014.jpgcertyfikat-bezpieczna-szkola.jpg3rd-World-Multiplication-2013.jpg30-lis-2014-umysl.jpgbezpieczna-szkola-2013.jpgszkola-bez-przemocy-g12-2012.jpgszkolazklasa-sp2-2003.jpgunicef-kolory-swiata-2015.jpgcertyfikat-spolecznie-zaangazowana.jpgbezpiecznaszkola-2007.jpgszkolabezprzemocy2007.jpgszkolazklasa-g2-2003.jpgszkolabezprzemocy2011.jpguwierzwsiebie.jpgszkolazklasa-g1-2003.jpgszkolazklasa-sp1-2003.jpgszkolaprzyjaznasrodowisku2007.jpg
Projekty

CEO SZKOŁA UCZĄCA SIĘ CEO AKTYWNA EDUKACJA MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO BLUE BALLON KLUB SZKÓŁ UNICEF LEGNICA PGNIG

COMENIUS SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA OWOCE W SZKOLE - AGENCJA RYNKU ROLNEGO Inne projekty
Zespół Placówek Specjalnych
ul. Rycerska 13; 59-220 Legnica
tel/fax: 76 7233114; sekretariat@zps.legnica.eu
NIP: 691-234-86-29; REGON: 020335802
Wykonanie i administracja
Bogumił Leśnikowski
bogumillesnikowski@gmail.com